Kas ir JVR?

Jaunie vides reportieri ir starptautiska vides izglītības programma jauniešiem no 11 – 25 gadu vecumam ar mērķi pētīt, izzināt vides problēmas, popularizēt risinājumus un apgūt mūsdienu mediju rīkus sabiedrības informēšanai.

Katru gadu labāko darbu autori tiek izvirzīti starptautiskajam konkursam, kura darbus vērtē eksperti no starptautiskā Vides izglītības fonda (Foundation for Environmental education) valdes, ANO Vides programmas (UNEP), Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas (UNESCO) un Eiropas Vides aģentūras (EVA), kā arī plašsaziņas līdzekļiem. Labāko darbu autoriem ir iespēja gūt starptautisku atzinību, sertifikātu un publicitāti. 

  • Reģistrācija – ja esi jaunietis, kas vēlas iesaistīties JVR programmā un gūt vērtīgu un aizraujošu pieredzi, vai esi jauniešu mentors/skolotājs, lūdzu, piesakies šeit https://jvr.lv/registrejies/ Tas palīdzēs mums izplānot apmācības un informēt tevi par aktualitātēm un iespējām.

Jauno vides reportieru programmu Latvijā īsteno Vides izglītības fonds, kura darbību Latvijā atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

To top